ДЕСЯТЬ ПОРАД, ЯК ЗАЦІКАВИТИ ДІТЕЙ ЧИТАТИ

1. Давайте хороший приклад вашій дитині, показуючи їй, як Вам подобається читати. Тримайте вдома книги та журнали. Нехай Ваша дитина побачить Вас за читанням.
  2. Дайте дитині подивитися Вашу книгу. Читайте її вголос, або дозвольте їй прочитати її Вам. Визначте певний час і місце для читання.
  3. Регулярно відвідуйте бібліотеку. Покажіть Вашій дитині, як працює бібліотека і дитина може знайти свої улюблені книги.
  4. Приносьте своїй дитині книги, які задовольняють її індивідуальні потреби, наприклад: спортивні змагання, про тварин, музику, кіно, художню літературу, комікси.
  5. Зацікавте свою дитину яким-небудь хобі чи діяльністю, котра потребує читання та подобається їй. Конструюйте, готуйте їжу, грайте в настільні ігри, так як такі заняття потребують, щоб дитина читала інструкції.
  6. Організуйте пошук скарбів. Заховайте якусь річ, наприклад нову книгу або річ, а потім лишить письмові підказки, котрі приведуть дитину на це місце.
  7. Заплануйте екскурсію куди-небудь. Знайдіть книги, котрі з цим пов’язані і поділиться ними з вашою дитиною.
  8. Заохочуйте Вашу дитину складати різні історії і записуйте їх в той час, коли вона їх розповідає.
    Зробіть власну збірку оповідань, добавляючи її власними малюнками. Пізніше ваша дитина зможе читати свою книгу вам, друзям.
  9. Якщо Ваша дитина - неохочий читач, вигадайте гру в читання буденних речей, таких як коробка з під іграшки, старі листівки, наклейки, комікси.
  10. На холодильнику чи родинній інформаційній дошці лишайте повідомлення, котрі можуть її зацікавити.