Вечірня школа

«Система вечірньої (змінної) освіти не лише є необхідною на сучасному етапі, але і має майбутнє. Саме у таких закладах створено умови для здобуття повної загальної середньої освіти громадянам, які працюють, особам з особливими потребами, із соціально-незахищених верств населення, а також обдарованим дітям, які мають бажання прискорено закінчити шкільний курс навчання».

ОГОЛОШУЄМО НАБІР УЧНІВ

ДО ВЕЧІРНЬОЇ ШКОЛИ

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №31 з класами вечірньої форми навчання" продовжує набір учнів

до 8, 9, 10, 11 та 12 класів на вечірню форму навчання.

Вечірня школа — це ідеальний варіант для працюючої молоді,
гарантуємо індивідуальний підхід для кожного учня!

"...в наших руках найбільша з усіх цінностей світу — Людина.
Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру:
десь у глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які потрібно добути, очистити від усього зайвого".

В.Сухомлинський