Методична робота

Перелік напрямів інноваційної та експериментальної діяльності в Комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа №31 з класами вечірньої форми навчання Кам'янської міської ради"

1. Школа бере участь у міжнародному проекті компанії GIZ "Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочих місцях в загальноосвітніх закладах"

Проект впроваджено з 2016 року.

Після впровадження тренінгового інструментарію, сприяє поширенню інформованості щодо способів захисту від інфекцій та профілактики ВІЛ/СНІДу

2. Школа бере участь у  міжнародному проеті компанії GIZ "Розвиток потенціалу для психосоціальної підтримки: навчання, підготовка тренерів та супервізія"

Проект має мету розвити потенціал психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, населення, що приймало участь в бойових діях та серед населення, що приймає внутрішньо переміщених осіб.

3. Проект "Вчимося жити разом", впроваджено з 2015 року, для учнів 3-4 класів та 5-9 класів.

4. Проект "Абетка харчування" для учнів 1-4 класів.