Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

11 лют. 2017

Ми козаки, ми переможці!

11.02.17 р. на базі міського парку команда учнів 10-го класу «Калина» відвідала квест в національно-патріотичному стилі: «Ми козаки, ми переможці!».
10 лют. 2017

Здоровим бути - здорово!

Участь у акції
9 лют. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців міського літературно-мистецького конкурсу художників
31 січ. 2017

Ігри чемпіонів

31.01.2017 на базі нашої школи відбувся перший етап міських змагань "Ігри чемпіонів" серед збірних команд 5-6 класів.
29 січ. 2017

День вшанування пам`яті загиблих під Крутами

Заходи до 29 січня
9 лист. 2016

День української мови та писемності

Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності
13 жовт. 2016

Змагання в професійному ліцеї до Дня українського козацтва

13 жовтня на базі професійного ліцею № 26 відбулися спортвні змагання до Дня українського козацтва.
12 жовт. 2016

Урочисте відкриття військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура) до Дня Захисника України

12 жовтня на площі Калнишевського відбулося урочисте відкриття військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура) до Дня Захисника України.
1 вер. 2016

Свято "Перший дзвоник- 2016"

25 серп. 2016

Вітаємо з днем незалежності!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.
10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.

5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру
Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018
Результати виборів
Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!