Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

28 квіт. 2015

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Єдиний урок з Охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці
26 квіт. 2015

26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Міжнародний день пам'яті присвячений 29-й річниці Чорнобильської катастрофи
23 квіт. 2015

24 квітня 2015 року учні 11-класів складитимуть ЗНО з української мови та літератури. Бажаємо впевненості та успішних результатів!

Допуск учасників ЗНО до пункту тестування розпочнеться за 45 хвилин до початку зовнішнього оцінювання
21 бер. 2015

Відбулося пробне ЗНО з української мови та літератури

Пробне ЗНО з української мови пройшли одинадцятикласники та випускники шкіл минулих років
20 бер. 2015

ВІВАТ ТАЛАНТ!

Вітаємо
6 бер. 2015

Безкоштовні онлайн-курси по підготовці до ЗНО

Prometheus спільно з партнерами з проекту «Освіта - онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до ЗНО з математики, фізики та хімії – http://prometheus.org.ua/zno.
6 бер. 2015

Затверджено графік шкільних іспитів у 2015 році

У 2015 році державна підсумкова атестація школярів буде проведена відповідно до нового Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти.
9 лют. 2015

Хочу і можу бути здоровим

В рамках виховного плану групи подовженого дня
28 квіт. 2014

Відкритий урок про охорону праці

28.04 на 5му уроці пройшов відкритий урок.
11 бер. 2014

Мій улюблений 5й клас

У 5му класі було проведено відкритий урок

5 лист. 2018
Осінні канікули
Коротка, але весела і яскрава розповідь про те, як проходять в нашому закладі осінні канікули
15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.
5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру