Сторінка психолога

Практична діяльність

в 2017-2018 навчальному році спрямована наполіпшення умов соціалізації особистості учнів, покращення умов професійноїдіяльності вчителів та проінформованість батьків, як активних учасників психолого-  педагогічного процесу навчання дітей

День психологічної служби в закладі 10.10.2017р

Тренінг для вчителів "Солодке житя" для згуртування колективу та подолання наслідків стресу

Дерево бажань -  для кожного, хто хоче поділитися своєю мрією

Частина тренінгу для учнів молодшої школи " Один в полі не воїн". Тренінг проводився з метою згуртування класу та поліпшення стосунків у учнів один із одним

Нижче наведені світлини заходів щодо щорічної акції  "16 днів проти насильства". Показ фільму "Станція призначення життя" та "Дві маленькі дівчинки" для учнів 9-11 класи, оформлення інформаційного буклету, лекторій для учнів 7-11 класи "Ми-проти насильства"

Наприкінці листопада в наш навчальний заклад завітала  супервізор з гімецької компанії GIZ. Вона приїздила для того, щоб подивитись практичний модуль з тренінгової програми "Профілактик ВІЛ/СНІДу на робочих місцях в загльноосвітньому закладі". Нижче приведена частина світлин, зо залишилися нам на згадку про цю подію.

Тренінг для учнів середньої школи "Людина починається з добра".
Заняття допоможе учням не тільки зрозуміти що ж таке доброта і як вона виглядає, а й навчити тактовно висловлювати свою думку, бути чемними і уважнішими один до одного.

Тренінгдля вчителів з елементами тілесно-орієнтованої терапії для запобігання шкідливих впливів стресу.
До речі, тренінг проводився в новому тренінговому кабінеті, який виграла наша школа (конкурс на здобуття тренінгового кабінету від компанії giz)

Практична діяльність в   2015-2016 н.р

Тренінг згуртованості для учнів 7-го класу

"Наш клас - єдина команда"