Сторінка директора

Третьяк Ірина Іванівна займає посаду директора школи з 1997  року. Має вищу педагогічну освіту. Закінчила Дніпропетровський державний університет в 1979 році. Вчитель зарубіжної, світової літератури. Спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист. Педагогічний стаж складає – 45 років.

Нагороджена:

-         Почесною грамотою управління освіти і науки міської ради (2004);

-         Почесною грамотою виконкому Дніпродзержинської міської ради (2006);

-         Відзнака «За заслуги перед містом»  III ступеню (2005);

-         «Відзнака міського голови» (2009);

-         Грамота департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2013);

-         Подяка управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради ( 2015);

-         Почесна грамота департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (2016);

-         Подяка Міністерства освіти і науки (2017).

Має достатній рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, володіння ефективними формами, методами організації  навчально-виховного процесу.

Ірина Іванівна ефективно здійснює керівництво навчальним закладом в межах повноважень відповідно до посадових обов’язків.

Створює умови для підвищення рівня професійної майстерності педагогів. Забезпечує науково-методичний супровід навчально-виховного процесу в закладі, самоосвітньої діяльності вчителів.

Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

Інтернет-приймальня:

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть літери, зображені на картинці вище.
Букви вводяться без урахування регістру.