Шкільний офіс online

Учні школи СЗШ №31 утворили живий ланцюг - символ державної єдності та свободи українсьеого народу.

Майстер клас з виготовлення новорічних подарунків у техніці декупаж.

Від вчителя образотворчого мистецтва Нібіерідзе Ю.В.

Новорічне свято у школі

День Святого Миколая 2020

Онлайн випускний 2020

Останній дзвоник

незабутнє свято,

мов вспомин про шкільний веселій час.

Я пропоную Вам сьогодні пригадати,

який же був навчальний рік для нас!

Директор школи Третьяк І.І., адміністрація та педагогічний колектив,  вітає випускників нашої школи та їх батьків зі святом останнього дзвоника.

Адміністрація СЗШ №31 (на чолі з директором Третьяк І.І.) та педадогічний колектив школи вітає всю нашу велику шкільну родину з днем сім'ї!

Директор школи Третьяк Ірина Іванівна, адміністрація, педагогічний колектив, батьки та учні вітають всіх з Днем пам'яті та примирення!!!

Дистанційна робота педагогічного колективу в умовах карантину. (Частина перша...)

Дистанційна робота педагогічного колективу в умовах карантину. (Частина друга...)

Дистанційна робота педагогічного колективу в умовах карантину. (Частина третя...)

Нова Українська Школа СЗШ №31