Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

10 вер. 2015

Засідання Ради школи

10.09.2015 року відбулося засідання Ради школи.
1 вер. 2015

Свято 1 вересня!

Як ми відзначили свято "1 Вересня."
22 черв. 2015

Корисна інформація для батьків на нашому сайті

Корисна інформація для батьків
10 черв. 2015

Літнє оздоровлення учнів 2015

Загін "Веселі дітлахи" із задоволенням оздоровлюються в пришкільному таборі.
30 трав. 2015

Випускний вечір 2015

Наш впуск 2015!
29 трав. 2015

Свято останнього дзвоника

Прощай школа!
25 трав. 2015

випускний вечір у 4 класі

Привіт 5 клас
6 трав. 2015

Заходи до 70-річчя перемоги у Другій Світовій війні над нацизмом у Європі

План заходів до 70-річчя перемоги у Другій Світовій війні над нацизмом у Європі
29 квіт. 2015

День цивільної оборони

29 квітня - День цивільної оборони в школі
28 квіт. 2015

ДПА для екстернів

Затверджено графік проведення Державної підсумкової атестації для екстернів у 2015 році

5 лист. 2018
Осінні канікули
Коротка, але весела і яскрава розповідь про те, як проходять в нашому закладі осінні канікули
15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.
5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру