Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

23 жовт. 2015

Посвята в першокласники

23 жовт. 2015

День визволення міста

Святкуваня Дня визволення м. Дніпродзержинська
18 жовт. 2015

Участь у міському проекті "Навчимо дітей плавати"

На протязі вересня-жовтня учні 3-4 класів нашої школи приймали участь у міському проекті «Навчимо дітей плавати».
16 жовт. 2015

І етап військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

16.10.2015р. учні нашої школи під керівництвом досвідчених вчителів - Козереми М.В., Шпортько В.В., Доброгорської Л.В. брали участь у І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура" та гідно захищали честь нашого навчального закладу.
13 жовт. 2015

Закладка Алеї Героїв

13 жовтня напередодні Дня Захисника України в рамках заходів до Дня визволення міста від фашистських загарбників відбулася висадка дерев на майбутній Алеї Героїв.
2 жовт. 2015

Туристичний похід 10 класу

Похід І категорії "Краєвиди лівого бкрега м. Дніпродзержинськ" 10 класу під керівництвом класного керівника, учителя географії, Доброгорської Л.В.
20 вер. 2015

Батькам п'ятикласників

Декілька порад задля ефективної шкільної адаптації
11 вер. 2015

Відкриття спартакіади 2015-2016

Олімпійський тиждень в школі розпочався відкритям спартакіади 2015-2016.
10 вер. 2015

Батьківські збори

10.09.2015 відбулося засідання ради школи
10 вер. 2015

Засідання Ради школи

10.09.2015 року відбулося засідання Ради школи.

15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.
10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.

5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру
Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018
Результати виборів
Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!