Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

23 лют. 2016

День рідної мови

Свято рідної мови у нашому навчальному закладі – це свято української душі, любові до рідного слова, до всього українського.
12 лют. 2016

Волонтерський тиждень

В рамках річного плану з виховної роботи з 08.02.16 по 12.02.16 в школі пройшов волонтерський тиждень. Жоден класний колектив не залишився байдужим до проблем, з якими живуть діти з сімей зі складними життєвими обставинами, діти, хто не має можливості жити у рідному домі поруч з рідними людьми.
5 лют. 2016

Тиждень культури «Живемо з чистими думками»

З 01.02.16р. по 05.02.16р. в школі пройшов тиждень культури «Живемо з чистими думками», метою якого є формування духовних цінностей українського патріота, виховання гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини, вшанування національної пам’яті.
29 січ. 2016

Вшанування пам'яті героїв Крут

29 січня 2016 року учні школи вшанували пам'ять героїв Крут. В цей день в закаді відбулися єдині виховні години, була організована тематична виставка в бібліотеці, а учні початкової школи прийняли активну участь у виставці малюнків.
25 січ. 2016

Подорож у світ професій (виховий захід у ГПД)

В рамках тижня з профорієнтації в початковій школі на базі групи подовженого дня під керівництвом досвідченого вихователя Зуб Л.Г. відбувся виховний захід "Захоплююча подорож у світ професій".
25 груд. 2015

Новорічні свята

Весело та цікаво пройшли новорічні свята в нашому закладі. Вони відзначилися яскравими виступами наших талановитих дітей.
10 груд. 2015

Тиждень права

В рамках Тижня права в школі відбулися виховні години на правову тематику.
29 лист. 2015

Виступ агітбригади ДЮП "Палаюче серце"

В рамках заходів з безпеки життєдіяльності учнів в школі відбувся виступ дружини юних пожежників (ДЮП) "Палаюче серце" для учнів початкової школи. Цікавими та корисними для малюків були вистава, яку підготували учні 7, 9 та 10 класів та мультфільм МНС України з протипожежної безпеки.
24 лист. 2015

ІІ етап війського-паріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

У ІІ етапі війського-паріотичної гри "Сокіл" ("Джура") наші учні гідно відстоювали честь школи в творчо-мистецькому конкурсі "Ватра" і привернули до себе заслужену увагу жюрі, всіх глядячів та учасників конкурсу. Ми пишаємося Вами, наші дівчата та хлопці!
17 лист. 2015

Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»

Учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії», організувавши майстерню добра та влаштував благодійний ярмарок.

5 лист. 2018
Осінні канікули
Коротка, але весела і яскрава розповідь про те, як проходять в нашому закладі осінні канікули
15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.
5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру