Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

28 трав. 2016

Випускний 2016!

Шкільна Королевська ніч 2016!
27 трав. 2016

Останній дзвоник 2016!

27 травня 2016 року відбулося урочисте свято "Останній дзвоник"!
6 трав. 2016

Святкування Дня Пам'яті та Примирення

06.05.2016року відбулася святкова лінійка, присвячена Дню Пам'яті та Примирення, та з нагоди Перемоги у ІІ Світовій війні над нацизмом у Європі.
29 квіт. 2016

День Цивільної оборони

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 29 квітня 2016 року у школі був проведений День цивільної оборони.
22 квіт. 2016

Шкільний суботник

В рамках заходів Екологічного Тижня 22квітня 2016 року відбувся шкільний суботник “За чисте довкілля”
21 квіт. 2016

Свято "Прощання з Букварем"

21 квітня 2016року в школі відбулося свято "Прощання з Букварем".
10 бер. 2016

Міський конкурс "Віват, талант!"

Яскравий виступ учнів нашої школи на міському конкурсі дитячої творчості "Віват, талант!"
4 бер. 2016

Свято 8 березня

В школі відбулося свято до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.
1 бер. 2016

Допомога воїнам АТО

Протягом лютого в нашій школі проходила акція «Допоможемо бійцям!».
23 лют. 2016

День рідної мови

Свято рідної мови у нашому навчальному закладі – це свято української душі, любові до рідного слова, до всього українського.

15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.
10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.

5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру
Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018
Результати виборів
Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!