Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

5 вер. 2018

Зростаємо здоровими

Кожного ранку перед початком занять всі учні почакової школи виходять на зарядку. Цікаві фізичні вправи дуже бадьорять та заряджають позитивним настроєм на цілий день!
4 вер. 2018

День Знань

Як наша велика шкільна родина святкувала День Знань в стінах рідної школи
31 серп. 2018

Мікрорайон

До уваги батьків розподіл вулиць мікрорайону, які закріплені за СЗШ №31
22 серп. 2018

Освітні програми за якими працює заклад у 2018-2019н.р.

Перелік освітніх програм
23 трав. 2018

ДПА в 4-му класі

15 і 17 травня учні 4-го класу взяли участь в Державній підсумковій атестації вперше в своєму житті. Бажаємо їм в подальшому легкої дороги та якомога більше яскравих подій. Ласкаво просимо до середньої школи, наші любі випускники!
21 трав. 2018

Відкриті уроки футболу

Учні школи приймали активну участь в проекті "Відкриті уроки футболу"...
18 трав. 2018

Закриття спартакіади 2017-2018 н.р.

Відбулася урочиста лінійка, присвячена закриттю шкільної спартакіади 2017-2018 н.р.
21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови.

Класними керівниками, вчителями – мовниками були проведені тематичні години, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Лунали різноманітні вірші, прислів`я, приказки про мову, учнями було написано « Диктант єдності».
20 лют. 2018

День Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.
15 лют. 2018

Бережіть своє життя

5 лист. 2018
Осінні канікули
Коротка, але весела і яскрава розповідь про те, як проходять в нашому закладі осінні канікули
15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.
5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру