Методичне об'єднання класних керівників закладу

План роботи методобєднання

Засідання1.

Основні вимоги до планування виховної роботи в школі на 2018-2019 н.р. Організація виховної роботи в учнівському колективі.

1.    Ознайомлення з нормативно-правовою базою виховної роботи на новий навчальний рік.

2.     Аналіз роботи МО класних керівників за 2017-2018 н.р.

3.    Затвердження плану роботи МО класних керівників на новий навчальний рік.

4.    Рекомендації щодо змістового наповнення планів виховної роботи та їх оформлення.

Серпень 2018р.

Умніхіна Д.І. заступник директора з ВР

Тяпіна В.М. голова МО

Засідання 2.

Круглий стіл «Морально духовний розвиток п’ятикласника та створення комфортних умов для розкриття учнівського потенціалу».

1.    Роль вчителя та психолога у шкільній адаптації учнів п’ятого класу.

2.    КТС (колективні творчі справи)- шлях до соціалізації учнів.

3.    Тренінг «Бути вихователем – бути собою».

Жовтень 2018р.

Класний керівник 5 класу

Психолог школи

Засідання 3.

Громадянське виховання, формування національної свідомості учнів як соціально-      педагогічна проблема.

1.    Громадянське виховання учнів як соціально-педагогічна проблема.

2.    Форми та методи формування національної свідомості та самосвідомості школярів.

3.    Співпраця класного керівника та сім’ї у навчанні та вихованні ціннісно- орієнтованої особистості.

Січень 2019р.

Козерема М.В. , Кіценко О.О., Андрєєва Л.В.

Засідання 4.

Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків на основі гуманізації сучасної школи.

1.    Правовий аспект у вихованні учнів. Права і закони для всіх однакові.

2.    Психолого-педагогічні основи спілкування з дітьми.

3.    Схильні до правопорушень діти поруч з вами. Індивідуальна робота з даною категорією дітей.

Березень 2019р.

Буц О.Ю.

Доброгорська Л.В.

Соціальний педагог

Засідання 5.

Сутність і особливості розвитку особистості.

1.    Круглий стіл. Диференціація та індивідуалізація виховання – необхідна умова розкриття творчої індивідуальності особистості.

2.    Про результати контролю за якістю проведення виховних годин.

3.    Підсумки роботи МО класних керівників за 2018-2019 н.р.

4.    Пропозиції щодо виховної роботи в 2019-2020 н.р.

Травень 2019р.

Класні керівники 9-11кл.