Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

28 квіт. 2017

День цивільного захисту

28.04.2017 - День цивільного захисту в закладі.
11 квіт. 2017

Великодній благовіст

В рамках акції "Великодній благовіст", девізом якої був вислів "Боже, солдата бережи!" учні нашої школи разом із батьками та класними керівниками зібрали великодню посилку для бійців зони АТО.
7 квіт. 2017

Нещодавно до нас у гості завітали представники комп`ютерної академії "ШАГ"

Вони прочитали лекцію для молодших школярів "Як розробляти комп`ютерні ігри"
4 квіт. 2017

Канікули 2017

Як учні нашої школи проводили весняні канікули
15 бер. 2017

ЮІР

Деякі фотоматеріали з конкурсу Юних Інспекторів Дорожнього Руху (ЮІР).
8 бер. 2017

Міжнародний жіночий день

8 березня - не просто свято! Це гімн жіночої краси, тепла та любові.
24 лют. 2017

Масляна

24 лютого, були організовані святкові проводи зими
23 лют. 2017

фінал конкурсу "Ігри чемпіонів"

23.02.2017 на базі СК "Прометей" відбувся міський фінал конкурсу "Ігри чемпіонів"
20 лют. 2017

День пам`яті Героїв Неесної сотні

20 лютого в Україні вшановували День пам`яті Героїв Неесної сотні
14 лют. 2017

День святого Валентина

День святого Валентина 2017

15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.
10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.

5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру
Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018
Результати виборів
Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!