Любі друзі!

Вітаю Вас і сподіваюся, що знайомство з нашою школою буде для Вас не тільки приємним, але і корисним.

Нова українська школа – сьогодні – це сучасний динамічний освітній заклад, який розвивається, у якому зберігаються найкращі традиції.

У нашій школі працює чудовий педагогічний колектив. Ми можемо реалізувати нові ідеї, будувати плани, пишатися успіхами. Сподіваюся, що Ви станете нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками.

З повагою, директор школи Ірина Іванівна Третьяк.

7 лют. 2018

Військова професійна орієнтація

7 лютого 2018 року на базі ЦПР та ДТ відбулася зустріч представників вищих військових навчальних закладів МО України, обласного військового комісаріату та департаменту освіти і науки ОДА з учнями 10-11 класів м.Кам'янського.
6 лют. 2018

Екскурсія до музею АТО

Учні 7-9 класів відвідали музей героїв АТО в м.Дніпро за підтримки громадської організації "Патріот-2015"
23 вер. 2017

"Подаруй школі квітку"

18.09.-22.09. Учні школи долучилися до акції "Подаруй школі квітку"
23 вер. 2017

Захід тижня 18.09-21.09

Захід, присвячений 100-річчю подій Української революції 1917-1927 в м. Кам’янському
22 вер. 2017

Всесвітній День миру

21.09.17 в КЗ СЗШ всі без винятку стали учасниками Всесвітнього Дня миру
16 вер. 2017

267-ма річниця заснування Кам`янського

16.09.2017 - урочистості, присвячені 267-й річниці заснування Кам`янського
8 вер. 2017

День здоров'я

8.09 взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров’я».
7 вер. 2017

7 вересня було проведено відкриття спартакіади.

В школі було проведено відкриття спартакіади.
12 трав. 2017

Безпека на дорозі - безпека життя

Єдиний національний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"
5 трав. 2017

Пам'ятаємо, пишаємось!

урочиста лінійка, присвячена Дню Пам'яті та Примерення

15 жовт. 2018
День українського козацтва
Щороку команда закладу бере участь в міських патріотично-військових змаганнях, присвячених до Дня українського козацтва. Дякуємо за участь, Ви - найкращі!!!
13 жовт. 2018
Заходи до Дня українського козацтва
На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо й День захисника України. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.
10 жовт. 2018
День психічного здоров'я
10 жовтня наша школа приедналась до відзначення Всесвітнього Дня психічного здоров'я. Він проводиться за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою інформування суспільства про проблему розвитку психічних захворювань. В цей особливий день психологічною службою школи було організовано цікаві заняття для учнів на різні психологічні теми. В холі цих занять діти мали змогу задати питання, які їх турбують. Для молодшої школи проведено Team building та вправи на розвиток творчих та комунікативних навичок. Також робили вправи які допомагають навчитись розуміти та керувати своїми емоціями.

5 жовт. 2018
День працівника освіти в закладі
Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відмічає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в нашому закладі святковий настрій присутнім дарували наші найталановитіші учні, а також допривітань приєдналися і вчителі.
21 вер. 2018
День Миру
Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018
Результати виборів
Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!