12 лют. 2016

Волонтерський тиждень

В рамках річного плану з виховної роботи з 08.02.16 по 12.02.16 в школі пройшов волонтерський тиждень. Жоден класний колектив не залишився байдужим до проблем, з якими живуть діти з сімей зі складними життєвими обставинами, діти, хто не має можливості жити у рідному домі поруч з рідними людьми.
5 лют. 2016

Тиждень культури «Живемо з чистими думками»

З 01.02.16р. по 05.02.16р. в школі пройшов тиждень культури «Живемо з чистими думками», метою якого є формування духовних цінностей українського патріота, виховання гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини, вшанування національної пам’яті.
29 січ. 2016

Вшанування пам'яті героїв Крут

29 січня 2016 року учні школи вшанували пам'ять героїв Крут. В цей день в закаді відбулися єдині виховні години, була організована тематична виставка в бібліотеці, а учні початкової школи прийняли активну участь у виставці малюнків.
25 січ. 2016

Подорож у світ професій (виховий захід у ГПД)

В рамках тижня з профорієнтації в початковій школі на базі групи подовженого дня під керівництвом досвідченого вихователя Зуб Л.Г. відбувся виховний захід "Захоплююча подорож у світ професій".
25 груд. 2015

Новорічні свята

Весело та цікаво пройшли новорічні свята в нашому закладі. Вони відзначилися яскравими виступами наших талановитих дітей.
10 груд. 2015

Тиждень права

В рамках Тижня права в школі відбулися виховні години на правову тематику.
29 лист. 2015

Виступ агітбригади ДЮП "Палаюче серце"

В рамках заходів з безпеки життєдіяльності учнів в школі відбувся виступ дружини юних пожежників (ДЮП) "Палаюче серце" для учнів початкової школи. Цікавими та корисними для малюків були мультфільм МНС України з протипожежної безпеки та вистава, яку підготували учні 7, 9 та 10 класів під керівництвом педагога-організаора Буц О.Ю.
24 лист. 2015

ІІ етап військово-паріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

У ІІ етапі війського-паріотичної гри "Сокіл" ("Джура") наші учні гідно відстоювали честь школи в творчо-мистецькому конкурсі "Ватра" і привернули до себе заслужену увагу жюрі, всіх глядячів та учасників конкурсу. Ми пишаємося Вами, наші дівчата та хлопці! Хочемо подякувати всім педагогам, завдяки яким відбувся цей успіх та окему подяку висловити вчителю хореографії Черненко О.В. та вчителю музичного мистецтва Шульзі І.С. Своїм професіоналізмом Ви вселяєте надію на успіх в дитячі серця.
17 лист. 2015

Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»

Учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії», організувавши майстерню добра та влаштував благодійний ярмарок.
13 лист. 2015

Тиждень української писемності

В рамках тижня української писемності в школі відбулися цікаві та пізнавальні заходи до яких долучилися всі учні школи під керівництвом вчителів української мови та літератури Кашуби Н.І. та Пожарської-Астрошапової О.Ю.