Презентація книжки "А я знаю, що ти знаєш"

8 лют. 2018

8 лютого 2018 року на базі ЦПР та ДТ відбулася презентація книги для дітей «А ти знаєш, що я знаю…», автором якої є наш земляк та відомий в Україні дитячий письменник Олег Майборода. Живе та працює  у м.Кам'янському, є автором 75 книг для дітей.                             Важливим є той факт, що саме книгою для дітей «А ти знаєш, що я знаю…» започаткована серія «Моє Кам'янське», в якій матимуть можливість публікуватися видатні місцеві письменники.                                                                                                                                   Учні початкових класів нашої школи із задоволенням і захопленням переглядали театралізовану презентацію книги, яка дала можливість юним глядачам потрапити у казкову атмосферу пригод та чудес.                                                                                                    Зі слів секретаря Кам'янської міської ради, який був присутнім на святі, Олександра Залевського, дитяча книга «А ти знаєш, що я знаю…» стала першим виданням із серії «Моє Кам'янське» - це спонукає видавати книги про місто та неперевершені роботи авторів м.Кам'янського.                                                                                                                                                                                                  Олег Майборода зазначив, що книгою «А ти знаєш, що я знаю…» діти, батьки та педагоги зможуть ознайомитися в бібліотеках міста, в школах та дитячих садках. Вона написана української мовою і оформлена яскравими ілюстраціями.                                                        Учнів шкіл нашого міста, які завітали на свято, привітали танцювальний колектив ЦПР та ДТ «Імпульс» та «Зоряний дощ».                        Несподіваним сюрпризом для всіх присутніх стало виконання письменником чарівної композиції на саксофоні, яка розкрила ще один талант маестро. Діти та вчителі нашої школи були приємно вражені як театралізованою презентацією книги «А ти знаєш, що я знаю…», переповнені позитивними емоціями і атмосферою свята вцілому.