Військова професійна орієнтація

7 лют. 2018
7 лютого 2018 року на базі ЦПР та ДТ відбулася зустріч представників вищих військових навчальних закладів МО України, обласного військового комісаріату та департаменту освіти і науки ОДА з учнями 10-11 класів м.Кам'янського.

Старшокласники нашої школи прийняли активну участь у військово-професійній орієнтації та попередній професійній орієнтації, яка спрямовує на вибір майбутньої спеціальності.

Першими представляли свій навчальний заклад представники Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, що у м.Львові. Учнів змістовно ознайомили із роботою закладу, умовами вступу, підготовку бакалаврів та магістрів, про військово-прикладні вправи.

Також були представлені:

{C}-       Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації м.Києва, у якому впроваджена популярна нині в Україні спеціальність «Кібербезпека».

{C}-       Інститут військово – морських сил м.Одеси, представник якого детально розповів учням про низку спеціальностей закладу, побутові умови проживання курсантів та міжнародне співробітництво.

{C}-       Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова, в якому готують спеціалістів до Збройних сил України.

{C}-       Харківський національний університет повітряних сил, який готує офіцерів запасу.

Сподіваємося, для учнів, які хочуть пов'язати своє майбутнє із військовою справою ця зустріч була корисною та пізнавальною.