21 вер. 2018

Щороку, 21 вересня, в Україні відзначається День Миру
13 вер. 2018

Результати виборів

Оголошено результати виборів. Перемогу отримала учениця 10-го класу Мішталь Яна!!!! Вітаємо Яну від щирого серця та бажаємо успіхів і натхнення в діяльності на посту голови шкільного самоврядування "ТЕМП"!
13 вер. 2018

Вибори. День голосування

Сьогодні, 13-го вересня відбулись вибори голови учнівського самоврядування. Запрошуємо подивитись, як вони проходили
12 вер. 2018

Шкільні дебати

Щорічно в закладі відбуваються дебати кандидатів голови учнівського самоврядування "ТЕМП" перед шкільними загальними виборами. Як це було? Можете подивитись нижче
7 вер. 2018

Олімпійський тиждень

7 вересня у СЗШ №31 відбулося відкриття Спартакіади та Олімпійського тижня. В рамках свята для учнів школи було проведено Олімпійський урок на тему «Діти - олімпійська надія України» та загальношкільна зарядка. Також здобувачі освіти разом за своїми класними керівниками відвідали лівобережну паркову зону.
5 вер. 2018

Зростаємо здоровими

Кожного ранку перед початком занять всі учні почакової школи виходять на зарядку. Цікаві фізичні вправи дуже бадьорять та заряджають позитивним настроєм на цілий день!
4 вер. 2018

День Знань

Як наша велика шкільна родина святкувала День Знань в стінах рідної школи
31 серп. 2018

Мікрорайон

До уваги батьків розподіл вулиць мікрорайону, які закріплені за СЗШ №31
22 серп. 2018

Освітні програми за якими працює заклад у 2018-2019н.р.

Перелік освітніх програм
23 трав. 2018

ДПА в 4-му класі

15 і 17 травня учні 4-го класу взяли участь в Державній підсумковій атестації вперше в своєму житті. Бажаємо їм в подальшому легкої дороги та якомога більше яскравих подій. Ласкаво просимо до середньої школи, наші любі випускники!